tor Jastrząb

Tor wyścigowy

Marzeniem większości chłopców i mężczyzn bardzo często jest możliwość ścigania się po największych torach wyścigowych świata czy wzięcie udziału w rajdzie.

Szczęśliwie, gdy jeszcze do niedawna możliwość skorzystania z toru była praktycznie niemożliwa, obecnie, przy odpowiedniej opłacie, można skorzystać z takiego toru – czy to własnym autem czy autem wypożyczonym.

tor JastrząbTor wyścigowy jest miejscem, gdzie zarówno młodzi jak i starsi kierowcy przekonać się mogą o własnych umiejętnościach. Przykładowo, tor wyścigowy Jastrząb jest jednym z takich miejsc.

Tor Jastrząb służy nie tylko jako tor wyścigowy, ale również miejsce doskonalenia umiejętności – znajdują się tutaj płyty poślizgowe, tor do szybkiej jazdy, tor do wyścigów na 1/4 mili. Każdy z tych elementów pozwoli sprawdzić, czy kierowca posiada wystarczające umiejętności. Ci ze zbyt gorącymi głowami mogą sprawdzić, czy rzeczywiście potrafią jeździć, osoby niezbyt przekonane do szybkiej jazdy mogą sprawdzić, czy mimo wszystko przynosi to odpowiednie emocje. Na torze Jastrząb jest wiele możliwości i oferuje on również tor kartingowy – miejsce, gdzie swoje umiejętności mogą ćwiczyć również młodsi, jeszcze nie posiadający prawa jazdy, kierowcy.

Tor wyścigowy jest miejscem, gdzie można sprawdzić własne umiejętności oraz je poprawić. Łatwo więc wskazać, że w miejscu tym spotkać można wiele różnych osób, które albo spełniają swoje marzenia, albo sprawdzają umiejętności, albo starają się je poprawić. Biorąc to pod uwagę można uznać, że tor wyścigowy jest miejscem gdzie spotyka się rutyna, szaleństwo oraz doświadczenie.