auto po serwisie

Hyundai: zaufaj fachowcom

Nie każdy ma świadomość, że kupno nowego samochodu prosto z salonu wiąże się z szeregiem udogodnień i pomocą ze strony marki, której auto zakupiliśmy. Jeśli więc nieoczekiwanie dochodzi na przykład do awarii samochodu, możemy liczyć na pomoc autoryzowanego serwisu. Podobnie jest w przypadku koncernu Hyundai.

Pomoc ze strony marki Hyundai

Południowokoreański koncern Hyundai jest obecnie znany na całym świecie. Jego samochody są chętnie kupowane, a sami ich właściciele mogą liczyć na kilkuletnią gwarancję oraz na pomoc, jaką świadczy każdy serwis Hyundai’a znajdujący się w Warszawie – nordauto.hyundai.pl. Jeśli więc auto nieoczekiwanie zepsuje się, bądź dojdzie do kolizji, fachowcy z autoryzowanych serwisów zajmą się nim w możliwie jak najlepszy sposób. Każdy mechanik posiada właściwe kwalifikacje oraz wiedzę i doświadczenie. Co więcej, mechanicy skupiają się na samochodach jednej marki, co oznacza, że znają je lepiej, niż ktokolwiek inny.

Autoryzowane serwisy Hyundai często oferują udogodnienia, takie jak samochody zastępcze na czas naprawy, pełna informacja o dokonanych naprawach i tym podobne.

Nieco o Hyundai…

Hyundai działa w Polsce od 1993 roku i ma na swoim koncie takie modele jak na przykład Tucson, ix20, i10, i20, i30, i40, Accent, Santa Fe, Sonata, Palisade, Veloster i tym podobne. Oprócz nich, w produkcji niegdyś był Hyundai Pony, Excel, Coupe, Equus, Genesis oraz Matrix. działa na rynku już przeszło siedemdziesiąt lat.

Hyundai powstał w Seulu znajdującego się w Korei Południowej przez Chung Ju-younga w 1947 roku. Pierwotnie zajmował się on budownictwem, jednak po dwudziestu latach przedsiębiorstwo wyodrębniło się przedsiębiorstwo Hyundai Motor Co. Ltd. , które rozpoczęło produkcję samochodów. Początkowo pierwsze auto wyprodukowano na licencji Forda, a w 1974 roku z taśmy zjechał pierwszy samodzielny model Hyundai Pony.