serwis hyundai Warszawa

Konserwacja Hyundaia w serwisie samochodowym dealera w Warszawie

ASO hyundai Warszawa to zalecana przez producenta częstotliwość przeglądów, lista punktów kontrolnych dotyczących jakości działania głównych podzespołów pojazdu oraz lista obowiązkowych wymian części i materiałów eksploatacyjnych wycofanych z eksploatacji.

Cechy regulaminu dozoru technicznego

Spełniając przeglądy konserwacyjne Hyundai właściciel samochodu zyskuje pewność co do dobrego stanu samochodu i jego niezawodności. Harmonogram przeglądów serwisowych opracowywany jest przez inżynierów koncernu Hyundai i ma na celu zapewnienie trwałości zespołów, podzespołów i układów samochodowych, które wchodzą w skład konstrukcji samochodu w procesie jego wytwarzania.

Główne punkty przepisów serwisowych, których przestrzeganie jest obowiązkowe, wyrażone są w następujących wskaźnikach: odstępy czasowe, kiedy samochód jest kontrolowany po ustalonym odstępie czasu; kilometraż, kiedy kontrola funkcjonalności jest przeprowadzana zgodnie z przebiegiem transportu; okres pomiędzy regularnymi przeglądami nie powinien być dłuższy niż 1 rok lub 15 tysięcy kilometrów przebiegu.

serwis hyundai Warszawa

Utrzymanie pojazdów miejskich

W pojazdach Hyundai o dowolnej modyfikacji, serwis hyundai Warszawa zaleca wykonywanie przeglądów częściej niż przewidują to warunki planowego przeglądu: co 6 miesięcy lub 7500 km wymienia się olej i filtr powietrza, olej silnikowy; tym samym wskaźnikom odpowiada wymiana zawieszenia, elementów złącznych, przegubów kulowych, osłon, przegubów homokinetycznych, płynu układu hydraulicznego, odkurzaczy układu kierowniczego; co 6 miesięcy lub 7500 km sprawdza się sprzęgło, hamulce, hamulec postojowy, opony, koła, dokręcenie nakrętek, szczelność przewodów i węży układu hamulcowego, bębny hamulcowe, tarcze, klocki, układ paliwowy.

Jeśli pojazd jest eksploatowany przez większość czasu w ruchu miejskim, obciążenie silnika wzrasta, a działanie głównych układów powinno być uważniej monitorowane, aby uniknąć problemów związanych z bezpieczeństwem pojazdu.