Plusy aut hybrydowych. Na co zwrócić uwagę?

Samochody hybrydowe rzadko gościły na polskich drogach. Wszystko się jednak zmienia i zaczynają cieszyć się coraz większym poparciem oraz wyborem zakupu. Dlaczego? Przywitajmy lidera w tej dziedzinie, żeby dowiedzieć się więcej. Nowy Hyundai hybrydowy!

Czym jest hybryda?

Hybrydowy Hyundai łączy w sobie silnik spalinowy oraz elektryczny, dzięki czemu bez najmniejszego problemu dojedziesz do danego miejsca. Poprzez naciśnięcie jednego guzika, samochód płynnie przełącza się pomiędzy nimi. Po rozładowaniu akumulatora automatycznie włącza się na tryb hybrydowy. Podczas awaryjnej sytuacji, masz możliwość dalszej jazdy, co jest ogromną zaletą. 

Ekologiczne podejście do świata.

Dzięki chęci dbałości o środowisko marka zrewolucjonizowała rynek i wprowadziła bardziej przyjazne naturze modele. Hybryda plugin Hyundai wyróżnia się tym, że energię pobiera jak podstawowe hybrydy, czyli z pracy silnika oraz hamowania. Dodatkowo mają funkcję ładowane z gniazda i posiada większą pojemność akumulatora. Dzięki temu przejedziesz jeszcze więcej kilometrów i relatywnie oszczędzisz na zużyciu paliwa.

Hybryda plugin to wybór oczywisty?

Samochód hybrydowy Hyundai z Nord Auto to idealny kompromis do codziennego użytku. Zasięg elektryczny wystarczająco dobry, do wielu tras. Natychmiastowa i prosty przerzut na silnik benzynowy. Poziom emisji w trybie EV jest bliski zera. Bezpieczeństwo i połączenie wszystkich zalet to niebywały luksus. Hyundai hybrydowy nie bez powodu jest czołowym liderem w motoryzacji.