Łobuz z dobrego domu

Dużą popularnością na Wyspach Brytyjskich cieszą się samochody rodzimych marek. Szczególną sympatią darzona jest marka Range Rover, należąca do koncernu Land Rover. Jest to firma produkująca SUV’y o wieloletniej tradycji. Bardzo dużym powodzeniem może pochwalić się najmniejszy samochód z gamy modelowej tego producenta, czyli Range Rover Evoque.

Arystokratyczne korzenie

Pojazdy tej marki zawsze należały do jednych z najbardziej pożądanych. Nic w tym dziwnego. Właściciel takiego pojazdu zawsze postrzegany był jako osoba o dobrym guście, zamożna oraz ceniąca sobie luksus i komfort podróżowania. W końcu nieraz widziano jak pojazdami tej marki poruszają się członkowie rodziny królewskiej. To jak ludzie nas postrzegają jest bardzo ważne.

Aby trafić do szerszego grona odbiorców w 2011 roku firma wprowadziła na rynek swój najmniejszy i najtańszy model – Range Rover Evoque. Jednak niższa cena w stosunku do pozostałych pojazdów w gamie tego producenta wcale nie oznaczała, że jest on tani. A to dlatego, że w tym samochodzie wcale nie oszczędzano na materiałach czy jakości komponentów. Wręcz przeciwnie. Aby ten model był rozpoznawalny jako Range Rover nie tylko z wyglądu zadbano w nim także o doskonałe właściwości jezdne oraz wybitne, jak na tę klasę, zdolności terenowe. Dlatego należy go postrzegać jak łobuza z rodziny królewskiej (jaką niewątpliwie jest Range Rover)

Modny dodatek?

W pewnych kręgach można to tak ująć. Stylistyka tego modelu powie dużo o naszej osobowości. Ale mniej zamożni nabywcy również nie mają się czym martwić. To samochód bardzo wytrzymały, a więc to inwestycja na lata.