Gdzie kupić etui keyless?

Wyjazd z salonu samochodowego nowym autem to dla wielu panów wielkie marzenie. Sporo ludzi kupuje używane pojazdy – są one tańsze niż te z salonu. Jednak chyba nie ma mężczyzny, który chociaż raz w życiu nie chciałby kupić czegoś zupełnie nowego, prosto od dealera. Kiedy już owym pięknym nabytkiem parkuje się w garażu czy na podjeździe domu, zaczyna nurtować nas pytanie: jak zabezpieczyć auto przez złodziejem?

Jak zabezpieczyć samochód przed rabunkiem?

Alarmy, płatne strzeżone parkingi czy antywłamaniowe rolety, przysłaniające wejście do garażu – to wszystko doskonałe pomysły na odstraszenie potencjalnego rabusia. Co jednak jeśli parkujemy nasze auto pod domem, po prostu na zwykłym parkingu czy podjeździe?

Wówczas oprócz alarmu, warto zakupić pokrowiec na kluczyki blokujący fale radiowe. Większość modeli samochodów nie posiada już standardowego mechanizmu otwierania drzwi. Dlatego warto zainwestować w pokrowiec keyless, który sprawi, że nikt z zewnątrz nie będzie w stanie przechwycić fal, otwierających system drzwiowy w naszym pojeździe.

Gdzie kupić etui keyless?

Pokrowiec na kluczyk blokujący fale radiowe to absolutnie fantastyczny pomysł na urodziny czy inne święto dla naszego taty, wujka czy dziadka. Można z powodzeniem znaleźć go przez Internet. Warto jednak sprawdzić czas realizacji przesyłki. Jeśli chodzi o cenę, uzależniona jest ona między innymi od materiałów, z jakich pokrowiec keyless jest wykonany. Nie ulega wątpliwości, że najdroższe są skórzane etui niż te wykonane z eco-skóry.