Skrobaczka Karcher niezastąpionym, samochodowym akcesorium

Skrobaczka karcher to bardzo kompaktowe i jednocześnie niezwykle pomocne akcesorium, które sprawdza się w czyszczeniu szyb samochodowych. Posiada ona ergonomiczny kształt, jest bardzo poręczna i co ważne, wyposażona jest w charakterystyczny, wygodny uchwyt. Co istotne, jest ona także zaprojektowana z odpornego na uszkodzenia oraz zarysowania specjalnego tworzywa sztucznego. Warto dodać, że to pomocne akcesorium jest bardzo efektywne w działaniu i radzi sobie doskonale z szybami przednimi, tylnymi ale także z uszczelkami.

Ergonomiczne skrobaczki z obrotową tarczą

Profesjonalne skrobaczki karcher wyposażone są w charakterystyczną, obrotową tarczę, która usuwa szron, lód, śnieg oraz zanieczyszczenia znajdujące się w tym śniegu. Tarcza posiada ostrza, które nie rysują szyb tylko usuwają opady atmosferyczne. Istotny jest fakt, że sprzęt ten jest prosty w obsłudze. Na jej wyposażeniu znajduje się osłonka oraz ładowarka, dzięki której to urządzenie może być zawsze takie efektywne w działaniu i może ono pracować na pełnych obrotach. Warto dodać, że urządzenie to wyposażone jest w pokrywę ochronną, dzięki czemu można mieć pewność, że będzie ono chronione podczas transportu.

Skrobaczka oferująca bezpieczne oczyszczanie szyb

Profesjonalne skrobaczki do czyszczenia posiadają zintegrowaną diodę LED, która jest bardzo pomocna, gdyż informuje ona o niskim wskaźniku akumulatora. Baterię, która znajduje się w skrobaczce można w każdej chwili naładować. Wystarczy zaledwie czas 3 godzin, aby urządzenie ponownie było w stanie gotowości.