lamborghini gallardo

Plan na idealne popołudnie

Lubisz ostrą jazdę i szybkie samochody? Mam dla ciebie świetny pomysł na wspaniałe popołudnie!

Na początek: miejsce

Poszukaj, gdzie w twojej okolicy można wypożyczyć super bryki. Wynajem Lamborghini to stosunkowo niski koszt, jeśli porównasz go z emocjami jakich dostarczy ci ta przejażdżka. Koniecznie sprawdź też, gdzie znajduje się najbliższy tor wyścigowy. W końcu, dysponując takim autem, szkoda byłoby jeździć pięćdziesiątką po zwykłych ulicach.

Punkt drugi: termin

Zarezerwuj dogodny termin. Pamiętaj, że może być wielu chętnych na wynajęcie Lamborghini w Devil-Cars może nie być dostępne od ręki. Idealnie byłoby gdybyś sprawdził prognozę pogody na ten dzień. Jeżdżenie po torze w deszczu też może dać całkiem sporą satysfakcję z jazdy, ale na pewno będzie trudniejsze dla amatora. Mokry asfalt oznacza mniejszą przyczepność opon, a to może być niebezpieczne. Z całą pewnością nie będziesz mógł wykorzystać maksymalnych możliwości Lamborghini.

Punk trzeci: towarzystwo

Zaproś kumpli i razem z nimi baw się czerwoną zabaweczką. Może moglibyście wspólnie wynająć Lamborghini. W ten sposób podzielilibyście między siebie koszty i dobrą zabawę na torze. Możecie zmierzyć czas przejazdu każdego z was i porównać wasze wyniki. Zwycięzca, w nagrodę nie dokłada się do opłat.

Punkt czwarty: Baw się dobrze!

Super bryka gwarantuje dobrą zabawę! Jeżeli jeszcze dorzucisz do niej piękną pogodę oraz szczyptę zdrowej rywalizacji, to sukces murowany!