Niezapomniane wrażenia a tor Słabomierz

Niewątpliwie tor w Słabomierzy jakieś 50 kilometrów od Warszawy jest jednym z tych torów, które są niezapomniane, zwłaszcza przez kierowców, którzy nie tylko chcą się szybko ścigać ale również przez tych, którzy chcą podszkolić technikę jazdy.

Tor nie dla każdego

Z pewnością tor Słabomierz nie jest dla każdego, ponieważ posiada on wiele ciekawych zastosowań, z którymi początkujący kierowca może sobie nie poradzić. W związku z tym jazdę na tym torze poleca się przede wszystkim osobom, które mają silne nerwy i są w stanie zapanować nad samochodem w każdych warunkach.

Dodatkowe utrudnienia

Na torze Słabomierz można się spodziewać dodatkowych utrudnień, które wynikają z zastosowania wody oraz rzecz jasna specjalnie zamontowane na tym torze szarpaka. Przy tym ważne wydaje się tutaj przede wszystkim to, że tor ten cieszy się naprawdę dużą popularnością.

Samochód do wyboru

W przypadku toru w Słabomierzu ma się do wyboru opcję ścigania się lub testowania swoich umiejętności na trasach nieco bardziej skomplikowanych technicznie. Wiadomo, że zdecydowana większość osób wybrała tę pierwszą opcję i jak najszybsze samochody. Są również osoby, które zdecydowały się na opcję drugą ale są one w zdecydowanej mniejszości. Tak więc tor w Słabomierzu kojarzy się przede wszystkim z jazd szybkimi samochodami po specjalnie przystosowanym do tego torze. Tor ten jest świetnym rozwiązaniem dla każdego kto lubi dużą adrenalinę.