mercedes a45 amg

Mercedes A45 AMG – hatchback z pazurem.

Nowa klasa A od Mercedesa zrywa z dotychczasowym wizerunkiem stylowego minivana dla kobiet. Wersja W176 dostępna od 2012 roku zerwała z dotychczasową linią i klasa A stała się hatchbackiem klasy premium. Zmiany w kierunku agresywnej stylistyki są jeszcze bardziej widoczne w tegorocznej odsłonie klasy A opatrzonej oznaczeniem W177.

Agresywna stylistyka, wyraziste kolory lakieru i dostępne opcjonalne ozdobne akcenty lakiernicze w wyższych wersjach, nawiązują bardziej do tradycji sportowej marki, niżeli do rodzinnego małego samochodu jakim była kiedyś klasa A. Z pośród szerokiej gamy wersji i silników na szczególne wyróżnienie zasługuje Mercedes A45 AMG.

Samochód w wersji AMG jest wyposażony w dwu litrowy silnik rozwijający moc 380 KM. Wersja ta została bogato wyposażona w napęd 4×4 dołączany automatycznie i automatyczną skrzynie biegów. Istnieją na rynku zarazem wersje wyposażone w klasyczna skrzynie hydrauliczną jak i nowoczesną skrzynię dwu sprzęgłową siedmiu stopniową typu DCT.

mercedes a45 amgCo do osiągów, uważam, że jest A Klasa w wersji 45AMG jest jednym z najlepszych samochodów dostępnych na naszym rynku jeżeli chodzi o kwestię ceny do mocy i osiągów. Trudno odnaleźć szybszy i bardziej zwinny samochód, który zarazem jest stosunkowo lekki, mały i tani jak na swoje możliwości. Samochód zakupiony w salonie, bez dodatkowych modyfikacji torowych bez problemu osiąga prędkość 100 km/h poniżej 5 sekund. Najwyższe wersje torowe tego samochodu dostarczone do testów dla magazynów branżowych zeszły nawet do wyniku oscylującego w okolicach 4 sekund do 100km/h.

Mercedes A45 AMG to rewelacyjnie skonstruowany samochód z nastawieniem na sportową dynamikę i osiągi, możesz go sprawdzić z https://www.autonator.pl/samochody/mercedes-a45. Dzięki kompaktowej budowie i przemyślanym rozwiązaniom nie stracił nic na funkcjonalności względem „zwykłych” samochodów mercedesa klasy A. Jeśli ktoś poszukuje małego hatchbacka z pazurem, uważam, że ten samochód jest jednym z lepszych przedstawicieli swojego segmentu.