tor Poznań

Doskonały tor samochodowy Poznań

Miłośnicy motoryzacji i wyścigów samochodowych z pewnością słyszeli o torze Poznań, który jest jednym z największych tego typu obiektów w Polsce. Odbywają się na nim różnego rodzaju eventy oraz zawody, które przyciągają rzesze osób spragnionych prawdziwych emocji oraz adrenaliny.

Tor Poznań

tor Poznań

Tor wyścigowy Poznań to doskonały obiekt, perfekcyjnie przygotowany pod względem zaplecza i infrastruktury. Niedawno przeszedł on gruntowny remont, dzięki czemu między innymi teraz charakteryzuje się doskonałą nawierzchnią, która zapewnia świetną przyczepność dla samochodów. To oczywiście doskonale wpływa na bezpieczeństwo podczas jazdy. Parametry toru robią imponujące wrażenie – jedno okrążenie wokół toru to ponad 4 km długości, a zatem naprawdę jest gdzie pojeździć. Tor ma ciekawy układ – sporo tam zakrętów, które wymagają spięcia się na wyżyny umiejętności prowadzenia, nie brakuje jednak również odcinków prostych idealnych do rozwinięcia prędkości.

Jazda po torze Poznań

Tor Poznań to doskonałe miejsce by spróbować swoich sił za kółkiem wynajętego sportowego luksusowego samochodu. W ten sposób przynajmniej przez chwilę można poczuć się jak prawdziwy kierowca w Formule 1. Na torze Poznań można jeździć różnymi autami takich marek jak chociażby Porsche, Ferrari czy Lamborghini. Oczywiście to nie wszystkie dostępne do wynajmu samochody – warto zatem przynajmniej raz odwiedzić tor Poznań i przeżyć niesamowity czas, jeżdżąc po nim i doskonale się bawiąc. Więcej dowiesz się tu: https://www.autonator.pl/tor/poznan.