Autoczęści do Toyoty

oryginalne-czesci-toyotyOferta Toyota części zamiennych jest niezwykle szeroka. Obejmuje bardzo dużo poziomów jakościowych oraz produkty wielu producentów sprzedających zamienniki o niezwykle wysokiej jakości. Sprawdź wskazówki, jak się rozeznać w tak szerokim asortymencie z częściami do Toyoty i dobrać je odpowiednio.

Posiadamy oryginalne części zamienne, które są przeznaczone do pierwszego montażu fabrycznego, dostępne w autoryzowanych salonach samochodowych. Zarówno opakowania tych przedmiotów, jak i one same są sygnowane logotypem producenta pojazdu. To Toyota części Kraków z najwyższej półki jakościowej, ale tym samym cenowej, co w przypadku większości kierowców może stanowić wielką barierę.

Pod względem jakości na kolejnym miejscu są części do Toyoty z grupy OEM. Zazwyczaj części do pojazdów z tej grupy produkuje się na tej samej linii montażowej co OE. Najbardziej dostrzegalną różnicą między OE a OEM jest to, że OEM nie są oznaczane logo marki pojazdu, a tylko i wyłącznie producenta. Zaświadcza on, że nowe części do Toyoty zostały zrobione zgodnie ze specyfikacją i standardem producenta samochodów.

Trzecią, kolejną grupą jakościową części zamiennych jest grupa OEQ. To sprawdzone towary budżetowe, o wiele tańsze od produktów grupy OE i OEM. Są tworzone przez specjalne i doświadczone jednostki o dobrej pozycji na rynku wtórnym, jednak takie, które nie posiadają ambicji bycia w gronie dostawców części pojazdów wyposażenia fabrycznego.